مارت‌ (Mart) در لغت به معنای بازار، مرکز بازرگانی و تجارتی یا مرکز حراجی است و در اکثر کشورهای پیشرفته، به شکل زنجیره‌ای حتی دائر می‌باشد.

کیش‌مارت نیز به عنوان اولین و تنها بازار جامع اینترنتی در کیش، به امید خدمت‌رسانی به کیشوندان در هر دو گروه فروشنده و خریدار، ایجاد شده است.

این فروشگاه با نیازمندی‌های خاص و متنوع همراه با ارزانی و به اصطلاح “جوری جنس”، منافع خود را در رضایت همکاران خود خلاصه کرده است، فروشندگانی که با خرده‌فروشی، شریک و عضوی از این خانواده‌ی بزرگ می‌گردند.

سوق و تمایل بازار در جوامع امروزی به سمت “دیجیتال مارکتینگ” نیز، دلیل دیگری بود که ما را در اجرای این طرح، مصمم‌تر کرد.

از این رو، تمام تلاش و دانش خود را از تسلط بر مجموعه‌ی ابزار و تکنیک‌ها مانند سئو و ایمیل‌مارکتینگ گرفته، تا استراتژی محتوا و استفاده از سوشال مدیا، از تبلیغات کلیکی و بازاریابی موبایلی گرفته تا تولیدمحتوا و افیلیت‌مارکتینگ در فضای دیجیتال بر این کار گذاشته و با تامین امنیت‌های اساسی و اخذ تمامی مجوزهای لازم در بستر قانونی کشور، کیش‌مارت را به کیش و کیشوندان هدیه داده‌ایم.

کسب و کارهای خانگی، بومی، صنایع دستی، کالاهای کارآفرینان سرپرست خانوار در اولویت این خانواده هستند تا ان‌شاءالله به‌زودی با تامین شرایط ارسال به سرزمین اصلی، جشن ملی شدن‌مان را به شوق بنشینیم.

یقین بدانید ما دغدغه و تعهد خود را مبنی بر شهروند مسئول بودن حفظ خواهیم کرد و تا همیشه در کنار شما و در خدمت خدمت‌گزاران به کیش زیبا خواهیم بود.